Antonín Kroča - Jarní louka

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 27.4.98. Nerámováno.

Stav: Sololit v rohu mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

47335. Jarní louka
Dražba ukončena:29.07.2020 22:06:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč