Antonín Kroča - Kostelík

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 1.10.019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

47434. Kostelík
Dražba ukončena:30.07.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč