Antonín Kroča - Krajina

Olej na sololitu. 61x80cm. Signováno vpravo dole Kroča 19.7.019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

39884. Krajina
Dražba ukončena:29.01.2020 21:23:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč