Antonín Kroča

48418. Krajina

popis: Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vlevo dole Kroča 019. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 14 dnů, 6 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:53:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč