Antonín Kroča - Krajina s kostelem

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno dole uprostřed 8. 11. 2020 Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

60028. Krajina s kostelem
Dražba ukončena:27.05.2021 20:33:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč