Antonín Kroča

40801. Kulečník - hráči

popis: Syntetický email na sololitu. 69x45 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč