Antonín Kroča - Květiny

Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Kroča 20.6.013. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

154475. Květiny
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč