Antonín Kroča - Květiny

Olej na sololitu. 61x70 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

302689. Květiny
Dražba ukončena:17.12.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč