Antonín Kroča - Kytice

Pozn.: Majitel získal dílo přímo z ateliéru autora.

Olej na sololitu, 60x35 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Nerámováno. Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

94409. Kytice
Dražba ukončena:07.05.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč