Antonín Kroča - Kytice

Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo dole 15.2.013 Kroča Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1947-2025

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

154439. Kytice
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:43:43 15681