Antonín Kroča

35048. Kytice 1992

popis: Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70.000 Kč.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:06:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč