Antonín Kroča - Kytice 1992

Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

35048. Kytice 1992
Dražba ukončena:25.09.2019 19:12:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč