Antonín Kroča

35048. Kytice 1992

popis: Olej na sololitu, 84x61 cm. Signováno vpravo nahoře Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70.000 Kč.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:12:27

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč