Antonín Kroča

47204. Kytice

popis: Olej na sololitu, 61x34 cm. Signováno dole uprostřed Kroča 020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč