Antonín Kroča

38575. Pocta Medkovi

popis: Kombinovaná technika. 106x41 cm. Signováno vpravo dole Kroča 86 Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:28:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč