Antonín Kroča

35087. Podzimní krajina

popis: Syntetické laky na sololitu, 80x122 cm. Signováno vpravo dole Kroča 97. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

dražba ukončena: 25.09.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč