Antonín Kroča

35087. Podzimní krajina

popis: Syntetické laky na sololitu, 80x122 cm. Signováno vpravo dole Kroča 97. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70.000 Kč.

zbývá: 2 dnů, 9 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:45:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 18.09.2019 11:00:33 58