Antonín Kroča - V prostoru

Olej na sololitu, 61x100 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

45347. V prostoru
Dražba ukončena:28.05.2020 20:00:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč