Antonín Kroča - Velikonoce

Akryl na sololitu, 74x60 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

43769. Velikonoce
Dražba ukončena:29.04.2020 20:58:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč