Antonín Kroča - Velká kytice

Olej na sololitu, 80x61cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

60769. Velká kytice
Dražba ukončena:30.06.2021 21:13:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč