Antonín Mánes - Připsáno - Strom u cesty

Pozn.: Vzadu dobové ověření pravosti z roku 1909.

Kresba, 41x34 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

Antonín Mánes - Připsáno
48118. Strom u cesty
Dražba ukončena:17.09.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč