Olej na plátně, 35x41 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1914 - 1998
Narodil se v Užhorodě. Studoval kreslení na ČVUT u prof. Boudy a Blažíčka, později Dějiny umění na FFUK. Sám pedagogicky působil na pražské Střední uměleckoprůmyslové škole. Ve své volné tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč