A. Procházka - V lese

Olej na plátně fixovaném na desce, 25x25 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

51759. V lese
Dražba ukončena:28.10.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč