A. Procházka

51759. V lese

popis: Olej na plátně fixovaném na desce, 25x25 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč