Antonín Rychlovský - Polní kytka

Olej na kartonu, 70x50 cm, rám,, signováno vlevo dole.

Pozn.: Vzadu štítek z díla.

774. Polní kytka
Dražba ukončena:27.11.2013 22:03:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč