Antonín Rychlovský - Krajina

Olej na plátně, 100x73 cm, signováno vpravo dole A. Rychlovský, rám.

o autorovi: 1910 - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

10811. Krajina
Dražba ukončena:01.06.2017 20:19:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč