Kresba, 70x69 cm. Signováno vlevo dole Širůček 65. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1913 - 1977
Narodil se v Trávníce u Blanska. Studoval keramiku a poté AVU u prof. Kafky. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a malbě. Vystavoval převážně v Brně, kde žil a pracoval.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč