Antonín Širůček - Chridy

Kresba, 70x69 cm. Signováno vlevo dole Širůček 65. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1977
Narodil se v Trávníce u Blanska. Studoval keramiku a poté AVU u prof. Kafky. Ve své tvorbě se věnoval sochařství a malbě. Vystavoval převážně v Brně, kde žil a pracoval.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč

Antonín Širůček
52718. Chridy
Dražba ukončena:25.11.2020 19:29:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč