Antonio Gasparini - Dáma v modrých šatech

Akvarel, 36x20 cm. Signováno vpravo dole A. Gasparini 1915. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1875-1928
Italský malíř.

Antonio Gasparini
43990. Dáma v modrých šatech
Dražba ukončena:30.04.2020 21:30:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč