Arch. Friedrich Ohmann - Soubor 3 knih o architektuře 19. stol.

1. Architektur und Kunstgewerbe der Barockzeit, des Rocco und Empires aus Böhmen und anderen Österreichischen Ländern. Vydalo Kunstverlag Anton Schrill, Vídeň. Desky obsahují 100 tabulí kreseb architektury. 46x32 cm. Poškozeno.

2. Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. 43x30 cm. Autor August Köstlin. 59. ročník, r. 1894. Vydáno ve Vídni, nakl. R. von Waldstein. Polokožená poškozená vazba. Vazba vevnitř rozvolněná.

3. Allgemeine Bauzeitung, 63. ročník, r. 1898. 46x32 cm. 109 stran plus 50 volných listů s kresbami a fotografiemi architektury v deskách zvlášť. Poškozeno.

Arch. Friedrich Ohmann
18932. Soubor 3 knih o architektuře 19. stol.
Dražba ukončena:16.05.2018 18:13:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč