Archipov Abram - napodobitel - Sedící dívka

Olej na plátně, 59x50 cm. Signováno vlevo dole azbukou S. Archipova. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Archipov Abram - napodobitel
49125. Sedící dívka
Dražba ukončena:30.09.2020 20:13:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč