Archipov Abram - napodobitel

49125. Sedící dívka

popis: Olej na plátně, 59x50 cm. Signováno vlevo dole azbukou S. Archipova. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:13:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč