Olej na kartonu, 29x35 cm. Monogramováno vlevo dole A.S. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1902 - ?
Malíř. Studoval na Akademii ve Vídni a na Akademii v Mnichově. Byl figuralistou i krajinářem, věnoval se též tvorbě portrétů. Vystavoval v Karlových Varech, Českých Budějovicích a ve Vídni.