Artur Muller

307695. Vrby u potoka

popis: Olej na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Muller Artur. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč