Asie 1. pol. 20. stol. - Čtoucí dívka

Malba na keramické desce, 21x19 cm. Značeno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Asie 1. pol. 20. stol.
49876. Čtoucí dívka
Dražba ukončena:07.10.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo