Asie, 1. pol. 20. stol. - Zamilovaný pár

Dřevořez, 19x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Asie, 1. pol. 20. stol.
55116. Zamilovaný pár
Dražba ukončena:13.01.2021 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč