MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevořezy, 19x12 cm. Signovány. Volné listy.
> zpět na aukční výsledky
Asie 20. století
55395. 5x samurajové
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (14.01.2021 19:55:12)
766
1 300 Kč
7798
1 200 Kč
limit (14.01.2021 16:20:21)
766
1 100 Kč
7798
1 000 Kč
limit (14.01.2021 16:20:17)
766
900 Kč
7798
800 Kč
limit (14.01.2021 8:56:44)
766
700 Kč
7798
600 Kč
766
500 Kč
1865