August Piepenhagen - Krajina

Olej na kartonu, 3x3,3 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

46999. Krajina
Dražba ukončena:15.07.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč