Augustin Josef Ekart - V lese

Pastel, 34x31 cm. Signováno vpravo dole Aug. Ekart. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

29439. V lese
Dražba ukončena:27.03.2019 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo