Olej na papíře, 30x55 cm, signováno vlevo dole Aug. Nezval 56, rám. 1901 Učil se u prof. Truppeho a Al. Kalvody. Studijně procestoval Německo a Balkán. Zabýval se především krajinomalbou. Pozn.: Rám mírně poškozen.