Augustin Nezval - U rybníka

Olej na papíře, 30x55 cm, signováno vlevo dole Aug. Nezval 56, rám.

1901
Učil se u prof. Truppeho a Al. Kalvody. Studijně procestoval Německo a Balkán. Zabýval se především krajinomalbou.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4200. U rybníka
Dražba ukončena:31.03.2016 20:20:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč