Augustin Nezval - Chudý kraj

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Aug. Nezval 53. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1901-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

114558. Chudý kraj
Dražba ukončena:14.04.2024 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč