Olej na kartonu, 30x55 cm. Signováno vlevo dole Aug. Nezval 56. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1901-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.