Augustin Nezval - Podzimní den

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Aug. Nezval. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

45286. Podzimní den
Dražba ukončena:27.05.2020 22:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč