Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vlevo dole Aug. Nezval 54. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.