Litografie, 24x17 cm. Signováno tužkou vlevo dole Augusto Giacometti. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1877 – 1947 Švýcarský malíř, příbuzný Alberta Giacomettiho.