autor neznámý - Rakousko-uherská šavle pro jízdní dělostřelectvo vzor 1877

Kov, 91 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 91 cm

autor neznámý
87796. Rakousko-uherská šavle pro jízdní dělostřelectvo vzor 1877
Dražba ukončena:15.12.2022 20:29:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč