autor neznámý

304207. Soubor 7 ocelorytin

popis: Ocelorytiny, 10x15 cm. Všechny rám,sklo. Nesignováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, listy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč