autor neznámý - Soubor 7 ocelorytin

Ocelorytiny, 10x15 cm. Všechny rám,sklo. Nesignováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, listy mírně poškozeny.

autor neznámý
304207. Soubor 7 ocelorytin
Dražba ukončena:29.03.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč