B. Faltys - Jabloňová alej z jara

Olej na kartonu. 47x70 cm. Signováno vlevo dole B. Faltys. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

38878. Jabloňová alej z jara
Dražba ukončena:12.12.2019 20:36:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč