B. Soukup, B. Kohout, F. Jiroudek, O. Matoušek, V. Vodák - Soubor 11 grafických listů

Různé grafické techniky, od 55x38 do 21x18 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

B. Soukup, B. Kohout, F. Jiroudek, O. Matoušek, V. Vodák
43056. Soubor 11 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2020 19:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč