B. Waage - Portrét Jaroslava Svěceného

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole B. Waage 2006. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného.

B. Waage
67027. Portrét Jaroslava Svěceného
Dražba ukončena:10.10.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč