Banksy - Exclamation Rat

Combined technique, spray on canvas (plátno), 52x43 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy.Rámováno.

Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/12.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
112927. Exclamation Rat
Dražba ukončena:28.03.2024 20:45:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč