Combined technique, spray on canvas (plátno), 52x43 cm. Značeno vpravo dole razidlem Banksy.Rámováno.
Pozn.: Vzadu certifikováno. Limitovaná edice AP/12.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.