Litoofset 21/150, 18x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Rám, sklo.
Stav: Bez poškození.
Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.