Banksy - Follow your dreams-Cancelled

Litoofset 21/150, 18x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození.

Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
83209. Follow your dreams-Cancelled
Dražba ukončena:14.09.2022 22:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč