Litoofset, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Banksy. Nerámováno. Ruční papír. Limitovaná edice 136/600. Slepotiskové razítko. Přiložen certifikát k pravosti díla.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.