Banksy - Girl with red Baloon

Litoofset, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Banksy. Nerámováno. Ruční papír. Limitovaná edice 136/600. Slepotiskové razítko. Přiložen certifikát k pravosti díla.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

vydraženo certifikát
Banksy
88207. Girl with red Baloon
Dražba ukončena:01.01.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč