Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
Litoofset, 46x27 cm. Limitovaná edice 8/60. Signováno vpravo dole Banksy. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno (srolované v tubě).
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.