Banksy

52339. Monkey

popis: Litoofset, 46x27 cm. Limitovaná edice 8/60. Signováno vpravo dole Banksy. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno (srolované v tubě).

pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč