Banksy - Opičí parlament

Litografie, 34x58 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Rám, sklo.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
38811. Opičí parlament
Dražba ukončena:12.12.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč