Barbora Rožičová - Odhalená ňadra

Akryl na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole B. Rožičová. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
52828. Odhalená ňadra
Dražba ukončena:25.11.2020 21:22:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč